Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Hakkımızda

VİP Hırdavat A.Ş temeli Cumhuriyetimizin kuruluşundan öncesine 1918  yılına dayanan Anadolu’da şekillenen bir aile şirketinin dördüncü neslinin de devamını sağlamak, ilk gün ki aşk ve heyecanla aldığı bayrağı daha ileriye taşımak, VİP Hırdavat A.Ş’yi aranan marka haline getirmek için ve atalarından aldığı bu kutsal değeri ve emanati daha da ileriye taşıma ilkesini taptaze korumaktadır. Bu süreçte VİP Hırdavat A.Ş. olduğunca profesyonel kadrosuyla yolculuğunu sürdürürken aynı zamanda amatör ruhunu da korumaktadır.

VİP Hırdavat A.Ş’nin ve bağlı bulunduğu diğer grup şirketlerinin ortak sloganı “İş yerimize gelen her bir müşteri, evimize gelen en değerli misafir kadar kıymetlidir. ” ilkesini kendisine rehber edinmiş, onların alışveriş yaparken samimi bir ortamda rahat edebilmelerini sağlamak için her türlü çabayı sarf etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Dört nesildir hem tüccar tarafını hem de sanayici tarafını VİP Hırdavat A.Ş.’de birleştirmiş bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

VİP Hırdavat A.Ş’nin temel misyonu; müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak ve çağın getirdiği rekabetçi ortamın artılarını müşterilerimize yansıtmaktır.

VİP Hırdavat A.Ş. ülkemizin gelişimi ve refahına katkıda bulunup, Türkiye’mizi gelişmiş ülkeler seviyesinde en üst basamaklara çıkarmak için üstün gayret  ve çaba harcamayı ülkemizin yetiştirdiği bir evlat olarak kendinde bir borç olarak görmektedir.

VİP Hırdavat A.Ş. insana verdiği değeri ülkenin kalkınmasında olmazsa olmazı olarak görmektedir.

VİP Hırdavat A.Ş. ana ilkelerinden biri olan ve kendi sloganı olan “Öyle bir insan yetiştir ki insanlık kurtulsun” sloganını daima yüreğine yerleştirmiş, doğruluktan ve ilkeli olmaktan, başkasının hakkını gözetmekten hiç bir zaman vazgeçmemiş, menfaat ve çıkar hesabı yapmamayı inancımızın ve insanlığın evrensel bir değeri olduğunu asla unutmamayı taahhüt ve temel ilke olarak benimsemiştir.

Misyonumuz

Yoğun rekabetin olduğu piyasada en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla pazara arz etmek.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası camiada en üst kulvarda var olan, bilinen ve aranan bir marka olmak.